BİZ KİMİZ?

Balon Atölyesi; alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 10 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Eğlence hizmetleri sloganıyla çıktığımız bu yolda uçan balon, balon süsleme ve her türlü reklam-tanıtım balonlarını deneyimli kadromuzla sizlere kaliteli hizmet vermek prensiplerimiz arasındadır.

Balon Atölyesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat bilinci ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Su Yolu Balon Süsleme
Su yolu balon süsleme hizmeti doğum günü ve her özel anınıza renk katmak için dizayn edilmiş bir balon süsleme şeklidir. Örneklerimiz için tıklayınız.

Uçan Balon Süsleme
Uçan balon süsleme doğum günü, parti, evlilik teklifleri ve aklınıza gelebilecek her özel gününüzde kullanabileceğiniz bir balon süsleme şeklidir. Uçan balonlarımızda helyum gazı kullanmaktayız. Örneklerimiz için tıklayınız.

Helyum Gazı

Helyum, sembolü "He" ve atom numarası 2 olan kimyasal bir elementtir. Renksiz, kokusuz, tatsız, inert, monatomik, zehirli olmayan, yanıcı ve patlayıcı özelliği bulunmayan bir gaz olup, periyodik tablodaki soygaz grubunun ilk sırasında yer alır. Kaynama noktası, tüm elementlerden daha düşüktür.

Açılış Balon Süsleme
Açılış balon süsleme hizmetimizde açılışlarınızda, yıl dönümlerinizde, ve işletmenizin her özel anında süsleyebileceğiniz bir balon süsleme şeklidir. Örneklerimiz için tıklayınız.

Balon Yağmuru
Balon yağmuru süsleme hizmetimiz, balonları ipek filenin içerisine istediğiniz adette (100,200,300,1000..) şişirilip içerisine yerleştirdiğimiz ve etkinliğinizde yüksek bir yere monte edilip zamanı geldiğinde hepsinin aynı anda yere dösküldüğü bir balon süsleme şeklidir. Doğum günleri, konserler, özel toplantılar, mezuniyetler.. örneklerinin arasındadır. Örneklerimiz için tıklayınız.

Filede Uçan Balon
Filede uçan balon hizmetimiz balonların helyum gazıyla istediğiniz adette (100,200,300,1000..) şişirilip hepsinin aynı anda havaya bırakıldığı bir balon süsleme şeklidir. Doğum günleri, partiler, düğün ve nikah gibi etkinliklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Örneklerimiz için tıklayınız.

Kapı Tag Balon Süsleme
Kapı Tag balon süsleme hizmetimiz yönlendirme amaçlı kullanılıyor olup gelen misafirlerinizin geçmesini istediğiniz kapıyı şık bir şekilde gösteren etrafına renk katan bir balon süsleme şeklidir. Örneklerimiz için tıklayınız.

Ayaklı Tag Balon Süsleme
Ayaklı tag balon süsleme hizmetimiz etkinliklerinizde kapı Tag balon süslemeden farklı olarak istenilen her yere kurulabilir. İstenildiği takdirde ayaklı tag balonun yerinde değiştirilebilir. Örneklerimiz için tıklayınız.

Şimdi Ara Canlı Yardım